Ansatte

LarsH4 (1 of 1)

Lars Hazelton

Underviser og seniorprojektleder

Send mail: hazelton@gerlev.dk
Tlf: 27 20 46 20

Ansatte-Artur

Artur Stryjak

Underviser og projektleder

Afdeling Jylland
Send mail: artur@gerlev.dk
Tlf: 21 63 15 42

Ansatte-Mette

Mette Stryhn hansen

Underviser og daglig leder

Send mail: mette@gerlev.dk
Tlf: 21 63 16 86

Ansatte-Rasmus

Rasmus Caspar

Projektleder Legeskibet

Send mail: rasmus@gerlev.dk
Tlf: 58 57 09 31

Ansatte-Mathilde

Mathilde Brandstrup-Andersen

Legeofficer og projektmedarbejder Legeskibet

Ansatte Daniel

Daniel de Dios Peña Osmann

Underviser

Send mail: daniel@gerlev.dk

kegler

Astrid Thyrsting

Studiemedarbejder og underviser

Send mail: studiemedarbejder@gerlev.dk

Ansatte-Tina3

Tina Jørgensen

Værkstedsbestyrer Gerlev Legepark

Send mail: vaerksted@gerlev.dk

Ansatte-Susanne

Susanne

Café Snurretoppen

Send mail: cafe@gerlev.dk


Warning: Illegal offset type in isset or empty in /home/gerlevdk/sites/gerlevlegepark.dk/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 3758

 


Kontaktinfo

Her bor vi

Adresse:
Gerlev Legepark
Skælskør Landevej 28
4200 Slagelse

Kontaktinformation kontor:
Telefon: +45 58 58 40 65
Man.-tors. kl. 09.00-16.00
Fre. kl. 09.00-14.30
Fax: 58 57 09 34
E-mail: gerlev@gerlev.dk

Kontaktinformation Gerlev Legepark:
Projektleder Lars Hazelton
Telefon: +45 27 20 46 20
hazelton@gerlev.dk

Kontaktinformation forstander:
Finn Berggren
Telefon: +45 40 51 97 62
finnberggren@gerlev.dk

Copyright © 2015 Gerlev Idrætshøjskole. All rights reserved.