Ansatte

LarsH4 (1 of 1)

Lars Hazelton

Underviser og Seniorprojektleder

Send mail: hazelton@gerlev.dk
Tlf: 27 20 46 20

Ansatte-Artur

Artur Stryjak

Pt. på Orlov i 2017

Send mail: artur@gerlev.dk

Ansatte-Mette

Mette Stryhn hansen

Underviser, projektmager & tovholder på Gerlev Legepark

Send mail: mette@gerlev.dk
Tlf: 21 63 16 86

Ansatte-Rasmus

Rasmus Caspar

Projektleder Legeskibet

Send mail: rasmus@gerlev.dk
Tlf: 58 57 09 31

Ansatte-Mathilde

Mathilde Brandstrup-Andersen

Legeofficer og projektmedarbejder Legeskibet

Ansatte Daniel

Daniel de Dios Peña Osmann

Underviser

Send mail: daniel@gerlev.dk

Ansatte-Tina3

Tina Jørgensen

Værkstedsbestyrer Gerlev Legepark

Send mail: vaerksted@gerlev.dk

Ansatte-Susanne

Susanne

Café Snurretoppen

Send mail: cafe@gerlev.dk

kegler

Astrid Thyrsting

Studiemedarbejder

Send mail: studiemedarbejder@gerlev.dk

Copyright © 2015 Gerlev Idrætshøjskole. All rights reserved.